Home section

ANASAYFA

Kütüphane
Makale, Haber ve Yenilikler Hakkında Bilgi Kaynağı

Arama Motoru Optimizasyonu En Doğal İnternet Reklam Yatırımıdır.

Arama Motoru Pazarlama, web site sahiplerine öncülük, satış ve bilinirlik gibi.. internet pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Arama motoru optimizasyonu sadece pazarlamadan fayda sağlamaz, şirketler arama motoru optimizasyonundan birçok ticari fayda çıkarırır.

Web site sıralama optimizasyonu - arama motoru optimizasyonu hizmetlerinin faydaları.

Arama motoru optimizasyonu, ile reklam yatırımlarınızın geri dönüşümü çok başarılı ancak, halen yatırım yapmadan önce arama motoru optimizasyonunun faydalarını tekrar etmek edelim.

Başarılı organik arama motoru listelemeleri bir gecede gerçekleşmiyor, arama motoru sıralamalarında istikrarlı ve sabit listelemeler için yoğun çaba beceri ve zaman gerekiyor.

  • Arama motoru optimizasyonu, Yüksek kaliteli ziyaretçi trafik kazandırır.

İyi uygulanmış arama motoru optimizasyonu kampanyası, web sitenizde sunduğunuz veya sattığınız, hizmet ve ürünleri arayan ve daha fazla bilgilenmek isteyen ziyaretçilerden aktif trafik alması mümkün.

  • Arama motoru optimizasyonu, Verimliliğe göre uygun fiyatlıdır.

Arama motoru optimizasyonu, diğer online pazarlama (internet pazarlama) formları ile yatırımın geri dönüşü, nitelikli liderlik (leads*) oluşturması ve web sitenizin artan masraflarından tasarruf sağlaması (örneğin sayfanızın aylık artan band genişliği faturalarından daha hızlı sayfa yüklemesi ile tasarruf etmesi geniş bandı olmayan site ziyaretçilerinin de web siteniz de kalması için de teşvik etmektedir.) Daha kolay web site navigasyonu ve kullanılabilirliği içinde, web sitenizde çalışma yapılması, ziyaretçiler için sitenizde kalmak için bir başka nedendir.

  • Arama motoru optimizasyonu, İnternette görünürlük ve bilinirlik arttırır.

Olabildiğince çok Arama motorları ve dizinlerde web sitenizin görülmesi daha fazla hedef ziyarteçi daha başarılı web de bulunma daha çok insanın siteyi bilmesini ve hatta sitenize geri link (back link*) vermelerini getirecek. Ayrıca web sitenizi Google gibi önemli arama motorlarında 7 gün içinde listelenmesini temin edeceğiz.

  • Arama motoru optimizasyonu, Yatırım olarak iyidir.

Hedefli bir strateji ile, yaygın anahtar kelime araştırması, devam eden optimizasyon ve pazarlama, işlem yapmaya eğilimli nitelikli ziyaretçi trafiği, artan web site trafiği ve daha fazla arama motorları listelemelerini oluşturur. Yatırım bir süre sonra, ürünlerin ve şirket bilinirliğinin gelişmesi ile kendini öder.

Arama motoru optimizasyonu 'nun faydaları arasında aşağıdakilerde vardır:

  • Arama motoru optimizasyonu, Uzun dönem yer almayı sağlar.
  • Low Cost Per Click (CPC)
  • Arama motoru optimizasyonu, hedef kitlenin sizi bulmasını sağlar. Positions your pages as targeted entry points
  • Arama motoru optimizasyonu web sitenizinin tasarımını veya görünümünü değiştirmez.